درباره ما

پیش دبستانی و دبستان غیر دولتی دخترانه مژده در سال تحصیلی مهر۹۲ فعالیت خود را آغاز نموده است.
موسس مدرسه سرکار خانم سیما درآسیابی می باشند .
کلاس های هوشمند و تدریس الکترونیکی ( تولید محتوای الکترونیکی بر اساس آخرین سرفصل های درسی و استفاده از نرم افزار ها و فیلم های آموزشی موجود )، در کنار کیت های آموزشی، لوازم آزمایشگاهی و اردوهای علمی، امکان یادگیری فعال دانش آموزان را فراهم آورده است .
بهره گیری از مربیان توانمند به همراه برنامه های جامع آموزشی موجب گردیده تا نوآموزان، آمادگی کامل برای ورود به پایه مهم اول ابتدایی را کسب نمایند. وجود کلاس های فوق برنامه مهارت های زندگی، زبان انگلیسی، کامپیوتر و چرتکه در خلال برنامه درسی، موجب تنوع آموزش و کشف استعداد های دانش آموزان گردیده است

همچنین به علت هم زمانی غالب ماه های سال تحصیلی با فصول سرد سال، کلیه فعالیت های ورزشی مدرسه در سالن سر پوشیده و استاندارد ورزشی انجام می پذیرد. نصب سامانه هوشمند حضور و غیاب دانش آموزان و ارسال پیامک در صورت تاخیر دانش آموز بسیاری از دغدغه های اولیاء محترم را برطرف نموده است. همچنین وجود وب سایت مدرسه و امکان آگاهی سریع، جامع و بدون محدودیت زمانی اولیاء از فعالیت ها، عملکرد و وضعیت دانش آموز در طول سال تحصیلی و تحلیل های مختلف آماری از روند پیشرفت علمی، تربیتی، پرورشی و ورزشی دانش آموز از جمله اقدامات دیگر جهت رفاه حال اولیاء محترم بشمار می آید.